Історія закладу освіти

В 1959 році с.В’язівок прикрасила новобудова, зведена для малюків на кошти місцевого колгоспу. У вересні цього року розпочав своє життя ясла-сад „Пролісок”, прийнявши перших маленьких вихованців.

Його завідуючою стала Гаращенко Людмила Оверківна.

Маючи великий потенціал керівника, вона сформувала дружній колектив. Завдяки їй та при фінансовій підтримці місцевого колгоспу дитячий садок почав процвітати. На той час це було сучасне типове приміщення, обладнане за найвищими стандартами.

/Files/images/історія2.jpg

В установі функціонувало дві різновікові групи з загальною кількістю біля 100 дітей.

Дитяча установа працювала цілодобово з 6-ти денним робочим тижнем і була на повному утриманні колгоспу „Радянська Україна”. Тут були створені всі необхідні умови для повноцінного навчання і виховання. На базі дитсадка часто проводилися семінари працівників дошкільних закладів району.

/Files/images/історія1.jpg

У 1964 році дитячий садок колгоспу „Радянська Україна” був учасником Виставки досягнень народного господарства СРСР в павільйоні „Освіта”. По підсумках виставки із розділу „Дошкільне виховання” дитячий садок був нагороджений Дипломом третього ступеня, а його завідуюча Гаращенко Л.О. – Бронзовою медаллю і грошовою премією. ( за створення зразкових умов для всебічного виховання і навчання дітей колгоспників, роботу з молодими кадрами, широку пропаганду педагогічних знань серед населення).

/Files/images/історія 3.jpg

У 1968 році колектив працівників дитячого садка за хорошу організацію громадського дошкільного виховання дітей був нагороджений Почесною грамотою Міністерства сільського господарства Радянського Союзу.

У 1972 році, вихователька Сало Ліда Тимофіївна, нагороджена Грамотою Міністерства освіти України.

/Files/images/історія4.jpg

Добра слава про дитячий садок вийшла далеко за межі села.

Потім завідувачем стала Пластун Катерина Петрівна.

/Files/images/історія5.jpg

Багато змін, з часів заснування дитячого садка, відбулося в суспільстві, в житті села, змінилось підпорядкування ДНЗ, лише незмінною залишилась турбота про малюків.

З 1994 року посаду завідувача дошкільного навчального закладу очолювала Паламар Олена Миколаївна.

/Files/images/історія6.jpg

Наш колектив свідомий того, що робота в дитсадку має проводитись на високому рівні. Попри всі негаразди сьогодення, ми намагаємося працювати зацікавлено, змістовно по мірі своїх можливостей підтримуємо усі інновації у дошкільній ланці освіти.Ми хочемо, щоб наш дитячий садок мав своє обличчя, свої знахідки, своє рідне педагогічне творче життя. Можливо нам ще не все вдається, за зовнішнім добробутом не видно труднощів буття, але є велике бажання працювати і нести культуру, дбати про освіченість своїх маленьких односельців

/Files/images/іст7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi